• destek@firmanburda.com

GOLD Dr Portakal Özel Tıp Merkezi Konya

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
173 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Dr Portakal Özel Tıp Merkezi Konya
  • ADRES: Meram Yeniyol Caddesi Demirbaş Sokak No:2 ( Havzan Kavşağı ) Meram / KONYA
  • TELEFON: 0 (332) 320 9696
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (530) 061 1415
  • WEB SİTESİ: http://www.drportakal.com.tr/
  • E-POSTA: bilgi@drportakal.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Meram Yeniyol Caddesi Demirbaş Sokak No:2 ( Havzan Kavşağı ) Meram / KONYA

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Ömür boyu sağlıklı yaşamanıza katkıda bulunacak bir merkezde sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyuz. Merkezimiz, Konya’da sağlıklı yaşama destek, koruyucu hekimlik, hastalıklardan korunma ve gerektiğinde kişinin ihtiyacına göre en güvenilir tedaviyi zamanında planlama yaparak; çözüm için destek alanlarında hizmet veren ilk organizasyondur.

Günlük koşuşturmacalar arasında çoğu zaman kendimize zaman ayırmayı unutuyoruz. Oysa yaşam tarzımızdan fedakarlıkta bulunmadan, günlük alışkanlıklarımızı değiştirmeden veya hastalığımız varsa bir an önce en uygun tedaviyi gerçekleştirerek; kendimizi çok daha iyi hissetmek ve yaşamdan keyif almak elimizde.

Bir doktor olarak mesleğimi yaparken hiç sorgulanmayan alışkanlıklar yüzünden aşırı derecede sağlığı bozulmuş insanları gördükçe, kendime bir görev edindim. Sağlığımız yerinde iken dikkat edilmesi gerekenler ve yaşam kalitemize katkıda bulunacak öneriler geliştirme konusunda çalışmaya başladık. Bu amaçla 7 yıldır bilgilerimizi paylaşmak için devam eden televizyon programımız “Sağlığınız İçin” ve 3 yıldır yayınlanan sağlıklı yaşam dergimiz “Dr. Portakal” sizlerin ilgisi ile her geçen gün gelişti ve şimdi sağlıklı yaşam merkezimizde uygulama ve eğitim alanlarımız da oluştu. Amacımız, günlük yaşam alışkanlıklarından yola çıkarak, duyarlılıklar geliştirmek. Çünkü herkesin daha sağlıklı bir yaşam sürmek için günlük yaşamıyla bütünleştirebileceği imkan ve yöntemlere sahip olmaları gerektiğine inanıyoruz. Günlük hayatımızda beslenme ve egzersiz alışkanlıklarımızda küçük ayarlamalar yaparak gözle görülür güzel değişimler yakalayabiliriz ve daha sağlıklı olabiliriz.

Hedefimiz daha iyi bir yaşam tarzı için başvuru kaynağı olmak, kişilere özel bireysel en kısa zamanda cevap alabileceğimiz, doğal tedavi planları hazırlamak ve kendilerini daha iyi hissetmek isteyenlere bu yönde imkanlar sağlamaktır. Hayatın her anında, hastalıkta ve sağlıkta, sizi diri, dinç, uyanık ve sağlıklı kılacak bir kılavuz olmayı hedefledik.

Bu alanda modern teknolojiyi, tamamlayıcı tıp yöntemleriyle birleştirerek güleryüzlü ekibimizle şık bir konsept hazırladık. Etik ilkelere bağlı, insanlık onuruna saygılı, samimi, net, güvenilir ve en yüksek kalitede sağlık hizmeti için buradayız. Dr. Portakal Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak, tüm olanaklarımızla sağlığınız için sizleri kucaklamaya hazırız.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.