• destek@firmanburda.com

HABER DETAYI

Nisan 17, 2018 7:07 pm

Polo Yaka Tişört 2

Polo Yaka Tişört 2

Tişört modellerine dönüp baktığımızda en klas ve ciddi tişört formlarının Polo yakalıların oluşturduğunu görürüz. Hatta Polo yaka tişörtler öylesine mesafeli ve şıklık algısı yaratan ürünlerdendir ki özel bir geceye, yazın düzenlenen partilere ya da toplantılara Polo yaka tişörtlerle bile katılabilirsiniz. İşte Polo yaka tişört modellerinin elegan ve klas duruşundan ilham alan Xint tasarımcıları ise sizler için en özel polo yaka tişört modellerini hazırlamış bulunuyor.

Kaliteli Polo Yaka Tişört

Sayfalarımızda geldiğinizde yakasında en özel temalı armaları taşıyan tişört modellerine rastlayacağınız gibi tüm mesafeli renk tonlarda tasarlanmış olan modelleri de bulabilirsiniz. Yazlık pantolonlar, denim pantolonlar, yazlık şort ya da bermudalarınızla en iyi şekilde mixleyebileceğiniz Polo yaka tişörtleri görmek için Xint sayfalarına davetlisiniz.

Polo yaka tişört modelleri, diğer tişört modellerinden ayrı bir noktada tutulur her zaman. Zira auraları ile daha bir şık ve elegan olarak tanınır ve yansıtılır. Akalarının dik olması çoğu zaman dokusu farklı seçilen bu ürünler doku ve kesim kalitesi, detayları ile diğer tişört grubundan ayrılır. Gün içinde şık olmanız gereken yerlerde dilerseniz sizlerde Polo yaka şıklığından yararlanabilirsiniz.

Eğer sade yapıda Polo yaka tişörtlerden hoşlanıyorsanız; mavi, lacivert, ekru, kemik tonları, soft renkler, gri, siyah, antrasit ve beyaz tonlarındakilerden yararlanabilirsiniz Ama tişört konusunda özellikle Polo yakalarda da renkliliği seviyorsanız; kırmızı, sarı, mavi ya da yeşil renklilerini tercih edebilirsiniz. Özellikle kot pantolonların üzerine çok yakışacak olan bu renkler hem modunuzu yükseltecek, hem de şık tavrı ile iç açıcı yansımalar sağlayacaktır.

Keten pantolonların üzerinde de şıklık içinde kullanılabilecek olan Polo yaka tişörtler elbette ki daha sakin tonlarda seçilmelidir. Zira keten pantolonların, spor Jean pantolonların yanında her zaman ağır bir duruşu vardır. Tüm bu tişört modellerini ve kombinleyebileceğiniz kaliteli ürünleri Xint sayfalarından edinebilirsiniz.

Ucuz Ve Desenli Polo Yaka Tişört

Yaza ve bahara yakışır en tatlı limon sarıları, harika lacivert – beyaz kombinasyonları, mavinin her tonunda tasarlanmış sailor temalı denizci tişörtleri,  beyazın en klas tonları Polo yaka tişört karnavalıyla www.xint.com.tr sayfalarında yaşanıyor.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.