Adana Cadde Sürücü Kursu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
101 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Adana Cadde Sürücü Kursu
  • ADRES: Mahfesığmaz, Şehitler Blv, 01170 Çukurova/Adana
  • TELEFON: 0 (322) 233 7474
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Teorik derslerimizde en iyi şekilde dizayn edilmiş ferah ve aydınlık sınıflarda projeksiyon cihazlarıyla görsel eğitim verilmektedir. İki hafta süren teorik eğitim tamamlandıktan sonra direksiyon eğitimlerimiz başlar. 2018 yılına kadar yaklaşık olarak 20.000 kişi bizden aldığı eğitim ile ehliyet sahibi olmuştur. Başarılı kadromuz sayesinde imtihan sonuçlarının ortalaması %95 seviyelerindedir. Klasik kurs ortamından uzak, ticari kaygılardan arınmış olan kursumuzda trafik canavarı değil, trafik kural ve davranışlarını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücüler yetiştirmek misyonu ile hizmetlerimizi 2000 yılından beri sürdürmekteyiz.

Amacımız, Kullandığı taşıtı tanıyan ve taşıta hakim profesyonel sürücüler yetiştirmek. Ülkemizin acımasız trafik ortamında bilgi ve becerisini en üst seviyeye yükselten, aracına hükmeden, trafikte paylaşmasını bilen ve diğer yolu paylaşanların yaptıkları hataları engellemeyi becerebilen sürücüleri topluma kazandırmak.

Vizyonumuz; Sürücü adaylarımızın trafikte araç kullanırken karşılaşabileceği muhtemel tehlike veya risklerden kendisini ve aracını korumasını sağlayan teknik ve önlemleri alma becerisini kazandırmak, çağdaş bir trafik ortamını sağlayabilmek için katkıda bulunmak, trafikte karşılıklı saygı ve hoşgörü esasını benimsetip sürekliliği sağlamak.

Ana Hedefimiz; Adaylara gerek teorik gerekse pratik anlamda en iyi eğitimi, alanında uzman ve tecrübeli eğitmenler tarafından vererek, özgüveni yüksek, başarılı ve trafikte güvenli araç kullanan sürücü adayları yetiştirip diğer sürücü kurslarına da örnek olmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.