Ankara Özel Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
148 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ankara Özel Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu
  • ADRES: Maltepe Mahallesi Özveren Sokak No:8 Çankaya Ankara
  • TELEFON: 0 (312) 230 2716
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Yurdumuz, 1996 yılındandan beri Ankara’da üniversite gençliğine hizmet vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim ve yönetmeliklerine uygun olarak yüksek öğrenim öğrencilerine rahat ve huzurlu bir barınma ortamı sağlamaktadır.

Yurt öğrencilerimize en iyi hizmeti vermek için, 1 Müdür, 2 Müdür yardımcısı, rehberlik danışmanları ve idari görevli ve hizmetlilerden oluşan geniş bir kadroyla çalışıyoruz. Öğrencilerimize gerek maddi, gerekse psikolojik yönden günün her saati nöbetçi arkadaşlarımızla yardım ve destekte bulunmaktayız. Sağlık, ders, rahat, huzur, güvenlik ve diğer sorunlarıyla yakından ilgilenmekteyiz.

Amacımız yurdumuzda barınan öğrencilerin rahatını, güvenliğini ve sağlığının devamlılığını sağlayarak onların eğitim hayatlarını en güzel şekilde tamamlayıp, başarıyla bitirmeleridir. Kıymetli evlatlarını bize emanet eden öğrenci velilerine de gözleri arkada ve endişe içinde kalmadan, evlatlarını okutma huzurunu tattırmaktır.

Yurdumuz, Demirtepe (Ankaray) Metro istasyonunu 50 metre mesafede olması sebebiyle, okullara kolayca ulaşım imkanı mevcuttur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.