TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
127 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Atlas Oto Kiralama Antalya
  • ADRES: Gençlik, Fevzi Çakmak Cd. Meltem Apt. 39/A, 07100 Muratpaşa/Antalya
  • TELEFON: 0 (242) 248 0968
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Turizm şehri Antalya’da 2005 yılında kurulan firmamızı Antalya araba kiralama sektöründe hızlı güvenilir ve profesyonel hizmet politikasıyla yola çıkmış olup günümüze kadar uzanan hep üstüne koyaraktan bugün Antalya nın en köklü şirketlerinden birisi haline gelmiştir misyonumuz hep müşteri memnuniyeti,vizyonumuz ise çok farklı illerde yatırımlar yaparak şube sayısını daha da artırarak markamızı en üst noktaya taşımaktır.

Bunun için çok çalışmamız gerektiğinin farkında olarak sürekli kendimizi geliştirmek zorunda da olduğumuzun bilinciyle hareket etmekteyiz. sektör sloganımız ‘’ tercih ettiğiniz araçtan zevk almak hakkınız’’anlayışını yansıtmaktadır.

Antalya merkez,lara,kundu,konyaaltı,belek ve havalimanı ofislerimiz aracılığı ile hizmet yelpazemizi geniş tuttuk ve bu ofis sayılarımızı hızla çoğaltmayı amaçlayarak kaliteli hizmet önceliği ile daha çok tüketiciye ulaşmak hedeflerimiz arasındadır.

Günümüzde yeni model marka ve model araçlarımızı müşterilerimizin kullanımına sunarak memnun müşteri olgusunun bizleri daha da ileriye taşıyacağı inancına sahibiz,marka değerimiz yükselmek ve sizleri daha mutlu kılmak adına her türlü yenilik ve değişimi devam ettirmek şirket olarak kararlılığımızdır.

Atlas Oto Kiralama

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.