TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
105 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: BEYAZ RENT A CAR SAFRANBOLU
  • ADRES: SADRİ ARTUNÇ CADDESİ 1, 114 TEL:0532 100 28 08, 78100 Safranbolu/Karabük
  • TELEFON: 0 (370) 725 2939
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Dünyada ilk bilinen kiralama uygulamaları M.Ö 2000’li yıllarda Sümerler döneminde tarım araçları kiralanmasında görülmüştür. Ortaçağda yaşanan gelişmeler atların, silahların zırhların özellikle şövalyeler tarafından kiralanmasına konu olmuştur.

Geçmişten günümüze kadar yaşanan çeşitli ekonomik gelişmeler yaşanan krizler sonrası finansman güçlüklerini aşmak isteyen firmalar tarafından kiralama yöntemi benimsenerek modern bir uygulama biçimi kazanmıştır. Günümüzde pek çok firma kısa dönem ve günlük araç ihtiyaçlarını kiralama yöntemiyle karşılamaktadır. Özellikle finansman kaynaklarını kendi iştigal konularında kullanmayı tercih etmektedir. Günümüzde uzun mesafeli seyahatlerin ağırlıklı olarak havayoluyla yapılıyor olması kısa süreli iş seyahatleri ve turistik amaçlı seyahatler günlük araç kiralama ihtiyacını ön plana çıkarmaktadır.

İşte bu noktada oluşan talebi karşılamak amacıyla 2011 yılında firmamız hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız bakımlı sıfır km araçlarıyla firmaların günlük, haftalık ve aylık olmak üzere kısa dönem araç kiralama ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Beyaz Rent A Car Bölge genelindeki yapılanmasını tamamlayarak sektördeki seçkin firmalar arasındaki yerini hızla almaktadır.

Hedefimiz, sektörde seçkin ve güvenilir firmalar arasında yerimizi en kısa sürede almaktır. Sektördeki rekabetin farkında olmamız, başarının kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışından geçtiğini, varolmanın ilk kuralının siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olduğunu bir kez daha gözler önüne sermektedir.

Bu anlayışımızla sizlere hizmet etmekten onur duyarız…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.