TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
13 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Büyüksoylu Otomotiv Konya
  • ADRES: Haci Yusuf mescid Mah. Fehim sok. No: 1 Merkez / Karatay /KONYA
  • TELEFON: 0 (332) 444 7042
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1991 yılında Konya’nın Ereğli ilçesinde onursal başkanımız merhum Sami BÜYÜKSOYLU ve 4 oğlu önderliğinde aile şirketi olarak kurulmuştur. 50 m2 lik dükkan da 2 araçla başlayan ticaret serüvenimiz, bugün Ereğli’de 9000 m2, Konya’da 7400 m2 lik plazaları ve yıllık 2000 adet araç alım-satımı yapan sektörün lider firmalarından biri haline gelmiştir.

2009 yılında dünyanın ticari araçta lider markalarından İVECO bayiliği ile gücünü daha da artırmış olan firmamız, 2011 yılı sonunda ülkemizin yolcu taşımacılığı sektöründeki lider markası olan OTOKAR bayiliği ile de daha da güçlenmiştir. Firmamız otomobilden kamyonete, kamyondan ağır vasıtaya, minibüsten otobüse kadar geniş bir ürün yelpazesini aynı çatı altında müşterilerine sunan cazibe merkezi haline gelmiştir.
2.el otomobil, hafif ticari ve ticari araçların tümümde fiyat belirleyici olan firmamız;300 adet 2. El araç parkı, geniş ürün yelpazesi, alanında uzman kadrosu, detaylı expertiz ve doğru fiyat belirleyerek müşterilerimize çözüm ortaklığı sunmaktadır.

HEDEFİMİZ….
Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak; otomotiv sektöründeki LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRMEKTİR.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.