TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
144 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Citi Rent A Car İzmir
  • ADRES: Kültür Mahallesi 1375 Sokak 6-B Alsancak Konak İzmir
  • TELEFON: 0 (850) 441 4039
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1990 yılında kurulan Citi Rent A Car İzmir in ilk araç kiralama kuruluşlarından olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Şirketimiz araç kiralama denildiğinde akla gelen ilk isim olma yolunda, yatırımlarını sürdürmekte ve her geçen gün kiralama noktalarını çok hızlı şekilde arttırmaktadır.

Şirketimizin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Citi Rent A Car, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Müşterilerimize sürekli artan hizmet kalitesi sunabilmek, artırılmış tüketici hakları ve bunun desteklenmesi sosyal vizyonumuzdur.

Şirketimiz ; Guy Turizm ünvanı ve 2804 sicil no ile , TÜRSAB ( Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ) üyesidir. Ve Rent a Car faaliyetinin yanısıra özellikle “OUTDOOR” acentelik faaliyetlerini aktif olarak sürdürmektedir.

Şirketimiz, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.

Citi Rent A Car, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.