TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,815 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Çolakoğlu İnşaat Kadıköy
  • ADRES: Bağdat Cad. Bayrak Çıkmazı Sk. No:8/A 34724 Kızıltoprak / Kadıköy / İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 347 4545
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1968 yılında Rize’de bir aile şirketi olarak faaliyetlerine başlayan Çolakoğlu İnşaat, en iyiyi sunabilme ilkesiyle 1976 yılında İstanbul’a gelerek konut ve iş merkezi alanında bir çok projeye imza atmıştır.

Misyonumuz : Uzman ve deneyimli ekibimizle kaliteden ödün vermeden estetik ve çağdaş çizgilerle, çevreye saygılı, müşteri beklentilerine hitap eden yapılar sunmaktır.
Çolakoğlu İnşaat olarak, dünden yarına uzanan başarımız ile her gün daha ileriye gitmeyi, yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefliyoruz.

Kaliteli yapılar, kaliteli yaşamlar sunmak.
Modern kent yaşamıyla beraber insanların öncelikleri de değişiyor. İnsanlar, artık yaşadıkları evlerin kendi yaşamlarına değer katan öncelikli unsur olduğunu biliyor. Bu nedenle Çolakoğlu İnşaat kaliteyi, hem inşaat kalitesi hem de insanların yaşamını güzelleştiren bir katma değer olarak görüyor. Çolakoğlu İnşaat’ın projeleriyle kaliteli yaşama alışkanlığı evden başlıyor. Her projesindeki kalite anlayışıyla, insanı ve doğayı merkez alan mimari kimliğiyle, 47 yıllık deneyimiyle kentin yaşam kalitesini artırıyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.