TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
39 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Gen İlaç Ankara
  • ADRES: Mustafa Kemal Mah. 2119.Sok. No:3-5 Çankaya / ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 219 6219
  • FAX: 0 (312) 219 6010
  • GSM: 0 (555) 375 8850
  • WEB SİTESİ: http://www.genilac.com.tr/
  • E-POSTA: info@genilac.com
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Mustafa Kemal Mah. 2119.Sok. No:3-5 Çankaya / ANKARA

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

1998 yılında AG Şirketler Grubu’nun bir üyesi olarak; Türk ilaç sektörüne katılmış ve günümüzde görülme sıklığı az olan bazı hastalıkların tedavisi veya bu hastalıklara bağlı gelişen fonksiyon bozukluklarının giderilmesini sağlayan ilaçların hastalara en kolay, en güvenilir ve en hızlı şekilde ulaşmasını hedef edinmiştir.

Kurulduğu andan itibaren her geçen gün istikrarlı ve hızlı bir şekilde büyüyen Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş. ürün portföyünü geliştirerek sektörde haklı yerini almıştır. Halen dünyanın önde gelen firmaları ile işbirliği yapmakta olan Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş. , yurtdışından sağladığı Nöroloji, Endokrinoloji, Onkohematoloji, Nefroloji ve Metabolizma Hastalıkları başta olmak üzere genellikle ender görülen hastalıkların tedavisine yönelik özel ürünleri ile sağlık sektöründe yer almaktadır.

Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş. sağlık sektöründe kendini kanıtlamış, hedefleri büyük, sürekli gelişmeye ve büyümeye açık bir firma olarak temsilciliğini yaptığı uluslararası firmaları, Türkiye’ nin yanı sıra, Azerbaycan, Kazakistan ve Gürcistan’ da da temsil etmektedir. Etik ve bilimsel değerleri her zaman için çalışma ilkesi olarak gören Gen İlaç sizlerden aldığı enerji ile başta Ankara Merkez, İstanbul, İzmir ve Trabzon ofisleri olmak üzere tüm Türkiye’de uzman kadrosu ile sağlık sektöründe lider ve lokomotif güç olmaya devam edecektir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.