TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
29 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Gürlas Oto Lastik Ankara
  • ADRES: Zübeyde Hanım Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, İskitler Cad. No:66, 06010 Altındağ/Ankara
  • TELEFON: 0 (312) 384 6060
  • FAX: 0 (312) 342 3144
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.gurlas.com.tr/
  • E-POSTA: info@gurlas.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Zübeyde Hanım Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, İskitler Cad. No:66, 06010 Altındağ/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Gürlas Oto Lastik firması 1972 yılından bu yana lastik sektörünün içinde yer almaktadır. 1976 yılında ise Lassa ailesinin arasına katılarak Lassa bayiliğini alan şirketin kurucusu Mehmet Çelebi faaliyetlerini şu an oğulları Ali İhsan Çelebi, Atila Çelebi ve Gökhan Çelebi ile aktif olarak devam ettirmektedir.

Şirketimiz Sabancı ailesine duyulan güven sebebiyle yoluna Lassa ve Bridgestone markaları ve Brisa ile devam etmektedir.

Şirketimizde şu an satış, muhasebe , servis ve üst yönetim ile birlikte 25 kişi görev yapmaktadır.

Lassa markasının 1988 yılında Bridgestone ile yaptığı ortaklık sonrasında, ürün kalitemizdeki hızlı gelişim ve ürün gamındaki Pazar ihtiyaçları doğrultusundaki gelişme Brisa’nın Lassa ve Bridgestone markaları ile Pazar liderliğini ele geçirmesine ve devam ettirmesine sebep olmuştur.

Brisa teşkilatı Türkiye’nin en köklü ve güvenilir bayi teşkilatlarından birisine sahiptir. Böyle olunca güvenilir bayiler Sabancı markasının arkasında olduğu Lassa ve teknolojik gücümüzü aldığımız Bridgestone markalarını güvenle tüketicilere ulaştırmaktadırlar.

Brisa firması Yol Yardımı ve Yol Dostu uygulamaları ile direk müşteri memnuniyetini hedeflerken, Lassa Competus Keşif Konvoyu, Lassa Racing Tyres gibi uygulamalarla markaya yatırım yapmakta, bir yandan Filofix hizmeti ile ticari müşterilerine hizmet götürmeyi hedeflerken bir yandanda ‘Farımda Açık Yolumda Açık’ gibi kampanyalarla sosyal sorumluluk alanındaki görevlerinide yerine getirmektedir.

Firmamız binek lastiklerinden yol dışı hizmet lastiklerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru zamanda, doğru fiyatla ve güvenilir hizmet kalitesi ile vermeye azami çaba göstermektedir.

Gürlas Oto Lastik aynı zamanda bünyesinde Dünyanın en bilinen Jant markaları Advanti ve Enkei distribitörlüğü ile Türkiye’de üretilen ve şu anda 17 ülkeye ihraç edilen Carre jantlarının Türkiye distribitörlüğünü büyüyen bayi ağı ile sürdürmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.