HABERLER

Samsung Tablet

Samsung Tablet

Farklı boyutlarda dilediğiniz her alanda yanınızda götürebileceğini Samsung tablet modelleri arasında yapacağınız seçimler de özellikleri bakımından karşılaştırma yaparak en uygun seçeneğe sistem üzerinden ulaşabilirsiniz.

Elbise Modelleri ve Fiyatları

Elbise Modelleri ve Fiyatları

Bahar ayının neşesini yaz aylarının sıcaklığını yansıtan elbise modelleri ve fiyatları öğrenmek için sitemizde bir gezintiye çıkmaya ne dersiniz. Sizlere bu yazımızda kısaca bu ürünlerden bahsedeceğiz ancak bu ürünler anlatma ile tasvir edilecek gibi değiller gözlerinizle görmenizi tavsiye ediyoruz. Rengarenk Modeller Sitemizde yer alan elbiselerde birbirinden farklı birçok model bulunmaktadır. Dolayısıyla üzerinizdeki elbisenin aynısını başka […]

Sabamed

Sabamed

Sabamed kadınlara pek çok alanda hizmet verir. Bu nedenle kadın kozmetik alanında oldukça başarılıdır.

Organik Bebek Giyimi

Organik Bebek Giyimi

Organik bebek giyimi son dönemde çok daha fazla tercih edilen ve bu konuda çocukların ve bebeklerin daha sağlıklı bir düzende giyinmesi için sizler de en güzel ve en iyi şekilde bebeklerinizin sağlıklı bir şekilde giyinmesini sağlayabilirsiniz.

Balık Malzemeleri

Balık Malzemeleri

Balık tutarken ihtiyaç duyabileceğiniz balık malzemeleri için sistem üzerinden farklı seçeneklere ulaşım sağlayabilirsiniz. Balık tutmayı sevenler özellikle hazırlık aşamasında tercih edebilecekleri farklı ürün seçeneklerini sistemde bularak verecekleri online siparişle kolayca satın alabilirler. Özellikle balık tutarken sorun yaşamak istemeyenler ve istedikleri sonucu elde etmek isteyenler için farklı kategorilerde yer alan ürün seçenekleri sayesinde balık tutma keyfini […]

GMP Sertifikası

GMP Sertifikası

Good Manufacturing Practices, yani Türkçe adı ile iyi üretim uygulamaları, günümüze GMP Sertifikası olarak girmiş, ürünün kirlenmesini amaç güden koruyucu önlemlerin tümünü içerir.

Çalışma Şartları En İyi 10 Firma

Çalışma Şartları En İyi 10 Firma

Pek çok çalışan için en iyi firmada çalışma hayali vardır. Glassdoor tarafından oluşturulan ‘Best Places to Work 2017’ listesi bize bu konuda fikir veriyor.

Ustalık Belgesi ile Firma Açana Kredi

Ustalık Belgesi ile Firma Açana Kredi

Sanayi için ara eleman açığı verilecek kredi ile çözülmeye çalışılacak. Artık ustalık belgesiyle işyeri – firma açana 50 bin TL hibe, 100 bin TL faizsiz kredi verilmesi planlanıyor.

Alman ve Türk Firmaları Dostluğu Ailevi

Alman ve Türk Firmaları Dostluğu Ailevi

Türk Alman ilişkileri siyasi kararlar sonrası sorunlu gözükse bile iş dünyasında durum öyle değil. Alman ve Türk şirketleri arasındaki dostluğa ailevi benzetmesi yapıldı.

YEKA İhalesine Enerji Firmaları Tekliflerini Verdi

YEKA İhalesine Enerji Firmaları Tekliflerini Verdi

Türkiye güneş enerjisinde önemli bir adımı Enerji Bakanlığı’nın açtığı rüzgar YEKA ihalesiyle atıyor. İhaleye, 4’ü Alman şirketi toplam 8 konsorsiyum teklif verdiği görüldü.