• Zeytinyağı Firmaları Rekor Kırdı

  Ekim 16, 2017 7:34 am DEVAMINI GÖR
 • Bankalardan Ulaştırma Firmalarına Kredi Desteği

  Ekim 16, 2017 7:29 am DEVAMINI GÖR
 • Alman Havayolu Firması İflasını Verdi

  Ekim 14, 2017 8:10 am DEVAMINI GÖR
 • İhracat Firmaları İçin Gümrük İşlemleri Kolaylaştırılıyor

  Ekim 13, 2017 10:34 pm DEVAMINI GÖR
 • Sahibinden.com Firması İçin Beklenmedik Soruşturma

  Ekim 13, 2017 10:24 pm DEVAMINI GÖR
 • Suriyeli Firma Sayısı Giderek Artıyor

  Ekim 8, 2017 9:38 am DEVAMINI GÖR
 • Almanlar Türk Yatırımcı Firma Arıyor

  Ekim 7, 2017 9:08 am DEVAMINI GÖR
 • Emlak Firmaları Web Emlakçı Oluyor

  Ekim 7, 2017 8:57 am DEVAMINI GÖR
 • Ceket

  Ekim 6, 2017 6:31 pm DEVAMINI GÖR
 • Çocuk Elbiseleri

  Ekim 6, 2017 6:29 pm DEVAMINI GÖR

HABERLER

Zeytinyağı Firmaları Rekor Kırdı

Zeytinyağı Firmaları Rekor Kırdı

Zeytinyağı firmaları ihracat rekoru kırdılar. Rekoltede zeytinyağı firmaları en yüksek değere ulaşırken dünyada ikinci olduk. Edremit Ziraat Odası Meclis Başkanı Cahit Çetin, “Türkiye bugüne kadar tarihinde gördüğü en yüksek rekolteyi üretmiş durumdadır. Zeytinyağında dünya ikincisi konumundayız” dedi. Edremit Ziraat Odası Meclis Başkanı Cahit Çetin, ülkede üretilen zeytinyağında en yüksek rekolteye ulaşıldığını belirterek, “Zeytinyağında dünya ikincisi […]

Bankalardan Ulaştırma Firmalarına Kredi Desteği

Bankalardan Ulaştırma Firmalarına Kredi Desteği

Ulaştırma, denizcilik ve haberleşme firmaları için bankalar kredi musluklarını açtı. Bu firmalar için ağustos sonu itibarıyla 127 milyar liralık kredi desteği sağladığı bildirildi.

Alman Havayolu Firması İflasını Verdi

Alman Havayolu Firması İflasını Verdi

Dev Alman havayolu firması için belirsizlik ortadan kalktı ve iflasını verdi. Avrupa’nın en büyük havayolu firmaların olan AirBerlin için yolun sonu geldi.

İhracat Firmaları İçin Gümrük İşlemleri Kolaylaştırılıyor

İhracat Firmaları İçin Gümrük İşlemleri Kolaylaştırılıyor

İhracat firmaları için müjde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından verildi. Buna göre ihracat firmaları için gümrük işlemleri daha kolay hale getiriliyor.

Sahibinden.com Firması İçin Beklenmedik Soruşturma

Sahibinden.com Firması İçin Beklenmedik Soruşturma

Ülkemizin bilinen dev ilan sitesi için beklenmedik soruşturma Rekabet Kurumu tarafından başlatıldı. Emlak ve oto firmalarının ilanları için tercih ettiği sahibinden.com sitesi için soruşturmanın sebebi ise aşırı fiyat uygulamak olarak ifade edildi.

Suriyeli Firma Sayısı Giderek Artıyor

Suriyeli Firma Sayısı Giderek Artıyor

Suriyeli mülteciler Türk ekonomi yaşamına da firma kurarak giriyor. çılan Sureli firma sayısında büyük artış gözlemleniyor.

Almanlar Türk Yatırımcı Firma Arıyor

Almanlar Türk Yatırımcı Firma Arıyor

Her ne kadar Türkiye ile Almanya arasında yaşanan siyasi gerilim olsa da iki ülke arasındaki ticari ilişkilerde  sorun yok. Almanlar Türk firmalarının Almanya’da yatırım yapmasını istiyor. Almanya’nın Mecklenburg-Vorpommern eyaleti Türkiye’de yatırımcı avına çıktı. Almanya’nın Mecklenburg-Vorpommern eyaletinden bir heyet İstanbul ve İzmir’de Türk iş dünyasına yatırım olanaklarını anlatmaya hazırlanıyor. 10 Ekim 2017 tarihinde İstanbul’da Türk işadamları […]

Emlak Firmaları Web Emlakçı Oluyor

Emlak Firmaları Web Emlakçı Oluyor

Web – Tapu sistemi Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından getiriliyor. İlk etapta emlak firmalarından 800 emlak firması web-tapu sistemine dahil edildi.

Ceket

Ceket

Hem iş hem de özel hayatınızda daha karizmatik görünmek istediğiniz her durumda ceket tercih etmenizi özellikle kombinlerinizin daha etkileyici görünmesini sağlamaktadır. Farklı renk ve model seçenekleri üzerinden yapılacak tercihler sayesinde dilediğiniz her durumda klasik veya spor tarzdaki modeller ile kombin yapabilirsiniz. Yeni sezon modellerini ulaşmak isteyenler sistem üzerinden yapacakları incelemeyle daha fazla seçeneğini bir arada […]

Çocuk Elbiseleri

Çocuk Elbiseleri

Çocuk elbiseleri özellikle kız çok ailelerin en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Kız çocukları giydiği elbiseler ile olduğundan çok daha fazla şirin bir görüntüye ulaşma şansı yakalar.