HABER DETAYI

Aralık 15, 2017 6:11 pm

Ana Kucağı Fiyatları

Ana Kucağı Fiyatları

Bebeklerin güvenli bir şekilde taşınması için oldukça önemli olan ana kucağı fiyatları sitemizde de oldukça ekonomiktir. Birkaç çeşit olarak nitelendirilen ana kucakları, öncelikle bebeğin konforlu bir şekilde taşındığı ve arabalara da adapte edilebilen çeşitleridir. Bu ürünler 5 noktalı emniyet kemerli olmakla birlikte bebeğin içinde uyuyabileceği konfordadır. Bu ürünlerin fiyatları yüksektir.

Ev Tipi Ana Kucağı Fiyatları

Ev tipi ana kucağı bebeğin uyumasını kolaylaştıran ve sakinleştiren çoğu zaman titreşimli ve müzikli olan ana kucağı çeşitleridir. Ev tipi ana kucağı fiyatları genelde markaya göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde bu ürünleri ve daha birçok bebek gerecini görebilirsiniz.

Kucak Tipi Ana Kucağı Fiyatları

Bebeği kolayca taşımak için kullanılan ana kucakları konforlu bir şekilde seyahat için ebeveynin takabileceği şekilde olan ürünlerdir. Kucak tipi ana kucağı fiyatları ise oldukça ekonomiktir. Bebek 1-1,5 yaşına gelene kadar bu şekilde taşınması mümkün olmaktadır. Birbirinden şık ana kucakları ve bebek ürünlerini sitemiz www.welcomebaby.com.tr üzerinden satın alabilirsiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.