HABER DETAYI

Nisan 15, 2020 7:52 pm

Bulaşık Makinesi Neden Çok Ses Yapar?

Bulaşık Makinesi Neden Çok Ses Yapar?

Mutfaklarda başta bayanlar olmak üzere herkesin son derece önemli yardımcıları olan ev teknolojileri ve beyaz eşya teknolojileri oldukça yaygın şekilde kullanılıyor. Günlük yaşamın her alanında çok önemli fırsatlar sağlamakta olan teknolojinin mutfak alanına girmesini sağlayan küçük ev teknolojileri ve beraberindeki beyaz eşya teknolojileri özellikle buzdolabı ve bulaşık makinesi ile bir mutfağın vazgeçilemez gereksinimlerinden birisi konumunda yer alıyor. Bu çerçevede de günümüz modern çağında yaygın olarak kullanılan bulaşık makineleri ile bulaşık yıkama işlemi hem daha hızlı daha kolay hem de daha ekonomik bir seviyeye gelirken, Atakent Arçelik Servisi hizmetleri ile bulaşık makinelerinde oluşabilecek arızalar için profesyonel onarım ve gereklilik teşkil eden bakım ve temizlik işlemlerinde modern uygulamalar gerçekleştiriliyor.

 

Bulaşık makinelerine ilişkin olarak günümüzde profesyonel standartlar da uygulanmakta olan arıza çözüm hizmetleri kapsamında bölgesel kapsamda dünya standartlarındaki özel servis çözümlerinden yararlanabilme fırsatı sunan örnek mahallesi Arçelik Servisi merkezi tüm bulaşık makinesi arızalarında ekonomik ve kaliteli profesyonel çözümler sağlıyor. Özellikle de günümüzde yüksek performansı ile tüm kirli bulaşıklarda yüksek seviyede yıkama başarısı elde edebilmekte olan bulaşık makinesinin zaman içerisinde fazla gürültü çıkartarak çalışması sorunu içinde etkin çözümler oluşturulabiliyor. Alanlarında uzman ve profesyonel seviyede deneyim sahibi olan teknik ekipler tarafından bulaşık makinesinin yüksek sesle çalışması sorunu için yerinde müdahaleler gerçekleştirmektedir.

 

Bulaşık makinesinde yüksek sesle çalışma sorununun oluşmasına neden olan ana etkenler olarak yıkama motoru rulmanları arızası, pompa motoru burçları arızası ve son olarak fıskiyelerin makine içerisinde bir nokta ile temas ediyor olması değerlendirilmektedir. Fikirtepe Arçelik Servisi merkezinin profesyonel ekipleri tarafından sırası ile bu parçalarda gerekli olan kontroller gerçekleştirilirken, eğer yıkama motoru rulmanları ve pompa motoru burçları arızalı ise her iki parçada yenisi ile değiştirilerek, sorunun çözümü sağlanır. Ancak fıskiyedeki kontrollerde bir noktaya çarptığı belirlenir ise temasın önlenmesi ve bir daha oluşmasına engel teşkil edilmesi ile pratik şekilde sorun çözüme kavuşturulabilmektedir. Bu şekilde son derece rahatsız edici seviyelere kadar çıkabilmekte olan bulaşık makinesi gürültülü çalışma probleminin en hızlı şekilde çözüme kavuşturulabilmesi sağlanıyor. Üstelik bakım ve onarım hizmetleri ardından çok daha profesyonel standartlarda bir kullanım elde edilebilmesi sağlanıyor.

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.