HABER DETAYI

Nisan 15, 2020 7:49 pm

Çamaşır Makinesi Suyu Isıtmıyor

Çamaşır Makinesi Suyu Isıtmıyor

Günümüz dünyasında beyaz eşya teknolojileri yaşam standartlarının çok daha kaliteli standartlara sahip olabilmesini sağlayan en temel unsurlardan birisidir. Özellikle gündelik yaşantı içerisinde işlerin beyaz eşya ürünleri sayesinde daha hızlı ve daha kaliteli standartlarda yapılabiliyor olması günümüzde son derece yaygın şekilde kullanımı noktasında çok önemli bir rol üstleniyor. Çağın ilerisinde teknolojilere sahip olan akıllı Arçelik beyaz eşya teknolojileri sayesinde yaşam alanlarında yüksek bir konfor oluşturulabiliyor. Bu çerçevede de çamaşır makineleri tüm çamaşırların ve tekstil ürünlerinin çok kısa süreler içerisinde çok daha kaliteli şekilde yıkanabilmesine yardımcı olurken, Kurtköy Arçelik Servisi merkezinde bu makinelere meydana gelebilecek her türlü arızalanmaya karşın profesyonel servis çözümleri sunulmaktadır.

 

Tüm çamaşır makineleri üstün teknolojileriyle son derece fonksiyonel bir kullanım sunar. Ancak zaman içerisinde yıpranan parçalar veya kullanım yoğunluğu gibi daha pek çok etmen her ne kadar kaliteli ve 1.sınıf malzeme ile ileri nesil teknoloji ürünü olsa da çamaşır makinelerinde yıkama suyu ısınmaması gibi bir problem ile karşı karşıya kalınmasına neden olabilir. Bu tip bir durumda mutlak suret ile profesyonel destek alınması gerekiyor ki aksi durumlarda çok daha arızalanmalara mahal vererek, ekonomik maliyetlere kısa sürede çözülebilecek arızanın çok daha maliyetli ve uzun zamanlar alacak duruma gelmemesi sağlanabiliyor. Pendik Arçelik Servisi çağrı merkezine 7 gün 24 saat en hızlı şekilde iletişim kurabiliyor. Böylelikle bölgede bulunan gezici servis araçları en kısa süre içerisinde ilgili adrese ulaşarak, çamaşır makinesinin neden yıkama suyunu ısıtmamasını keşfetmektedir.

 

Alanlarında uzman olan deneyimli Kaynarca Arçelik Servisi personelleri, çamaşır makinesinin rezistans, termostat, ısıtıcı devresindeki röle kontakları arızası ve son olarak program cihazı arızasını kontrol etmektedir. Tüm parçalarda ileri teknoloji ürünü cihazlar ile gerekli kontrolleri yapan teknik ekipler, çamaşır makinesindeki arızalı olan parçayı doğrudan yenisi ile değişimini gerçekleştirmektedir. Bu değişimde de sadece orijinal Arçelik yedek parça kullanımına özen göstermektedir. Orijinal parça kullanımı makinenin ilk günkü performansını sunabilmesini mümkün kıldığı gibi daha uzun ömürlü bir kullanım sağlayarak hem kaliteli hem de ekonomik bir makine arıza onarım hizmetinden yararlanabilme fırsatı sunuyor.

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.