HABER DETAYI

Nisan 15, 2020 7:48 pm

Çamaşır Makinesinde Su Isınmaması Sorununa Profesyonel Müdahale

Çamaşır Makinesinde Su Isınmaması Sorununa Profesyonel Müdahale

Beyaz eşya teknolojileri modern yüzyıl dünyasında insanların günlük yaşamlarında karşı karşıya kaldıkları sorunların çözüme kavuşturulması ve ihtiyaçlarının modern standartlarda karşılanabilmesi hedefi ile son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor. Özellikle de günümüzün lider beyaz eşya teknoloji markalarının başında kendisine yer bulan Arçelik’in akıllı teknolojiyi, beyaz eşya teknolojisi ile bir araya getirmesi çok daha fonksiyonel ve çok daha kaliteli kullanım çözümlerinden yararlanabilmemizi sağlıyor. Fakat modern yüzyıl teknolojisinin en üstün yapısını barındırsa da mekanik yapıdaki Arçelik markalı çamaşır makinesinde de yıkama suyunu ısıtmama gibi bir problem ile karşılaşmanız son derece doğaldır. Arçelik markalı çamaşır makinenizin yıkama suyunu ısıtmaması ya çamaşır yıkama programını tamamlayamamasına ya da çamaşırlarınızda iyi bir yıkama yapamamasına neden olduğu gibi ilerleyen süreçte çok daha büyük kapsamlı arızalanmalara mahal verebilir. Bu çerçevede Arçelik markalı çamaşır makinenizin yıkama suyunu ısıtmamakta olduğunu fark ettiğinizde 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim kurabileceğiniz Samandıra Arçelik Servisi firmamızın çağrı merkezini arayabilirsiniz.

 

Arçelik markalı çamaşır makinenizde yıkama suyunun ısınmaması problemine ilişkin olarak çağrı merkezimizdeki deneyimli ve bilgi sahibi olan iletişim personelimize vereceğiniz bilgiler ışığında, Sarıgazi Arçelik Servisi firmamızın, bölgenizde her zaman hazır konumda bulunan gezici araçları, adresinize yönlendirilmektedir. Deneyimli ve profesyonel uzmanlığa sahip olan teknik personellerden oluşan ekiplerimizin bulunduğu bölgenizdeki gezici araçlarımız, kısa süre içerisinde adresinize ulaşabilme potansiyeline sahip olduklarından, artık uzun yıllardır önemli bir problem olan servis aracı bekleme çilenizi de sona erdiriyor. Bu müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızın bir sonucu olan hizmet uygulamamız çerçevesinde, deneyimli ekiplerimiz, Arçelik çamaşır makinenizin yıkama suyunu neden ısıtamadığına ilişkin olarak arıza tespit çalışmalarına başlamaktadır.

 

Bu kapsamda da çamaşır makinenizin ısıtıcı yani rezistans parçasında arıza kontrolü yapmak için makinenizin arka kapağını açarak, rezistans uçlarını kontrol etmekte ve rezistans devresi açık devre ise yenisi ile değiştirmektedirler. İkincil olarak ise makinenizin termostatında arıza kontrolü gerçekleştirmekte ve arızalı ise yenisiyle değiştirmektedir. Son olarak ise makinenizin program cihazında arızalanma meydana gelmiş olabilir ki en maliyetli parçalardan birisidir. Bu parçada arızalı ise yenisiyle değiştirilmektedir. Ancak Yenidoğan Arçelik Servisi olarak orijinal Arçelik yedek parça ürünleri kullanmakta olduğumuzdan makinenizde son derece ekonomik ve kaliteli bir arıza onarım çalışması ile yeniden yıkama suyunu ısıtmasını sağlayabilmekteyiz.

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.