HABER DETAYI

Ocak 13, 2018 3:44 pm

Cilt Lekeleri ile Nasıl Mücadele Edilir?

Cilt Lekeleri ile Nasıl Mücadele Edilir?

 Cilt Lekeleri ile Nasıl Mücadele Edilir?

Pigmentasyon pek çok cildin ortak sorunudur. Özellikle yüzdeki açıklı koyulu renk farklılığı ve pürüzlü görünüm son derece rahatsız edici bir estetik kaygıdır. Cilt lekelerinizden kısa vadede kurtulmak istiyorsanız, Bioderma gibi dünyanın en fazla tavsiye edilen kozmetik ilaç markasına ait özel ürünlerini kullanarak durumu kontrol altına alabilirsiniz.

Cilt Lekeleri Neden Olur?

Çoğu kez hormonsal nedenlerden kaynaklı cilt lekeleri, cilt hücrelerindeki kıl köklerinin tıkanması sonucu ortaya çıkar. Cilt, sebumun sürekli birikmesini önleyemez ve lekeler, sivilceler, kızarıklık ve deride kırmızı topaklar oluşur. Bu noktalar daha sonra enfeksiyon oluşturabilir ve problemler akne sorunlarına kadar gidebilir.

Lekeli Cilt Sorununuza Bioderma Köpük Temizleyici Etkisi

Bioderma White Objective Foaming Cleanser – Lekeli Ciltler İçin Köpük Temizleyici, cilt pigmentasyonunu eşitlemeye ve cildi aydınlatmaya yardımcı peeling etkili temizleme jelidir. Melanin üretimini kontrol etmeye yardımcı olan, pigment düzensizlilerini etkili bir şekilde tedavi eden mükemmel cilt aydınlatma özellikleri vardır. Uygulaması son derece kolay olan bu yüz temizleme ürününü düzenli olarak kullanırsanız, cildiniz inanılmaz derecede rahatlayacak ve bir hafta içinde gözle görülür düzelmeler gösterecektir.

Detaylı bilgi için https://www.recete.com/bioderma/ web sayfasını incelemenizi tavsiye ederiz. Bioderma, hem sorunlu cilt tedavisi için hem de potansiyel cilt problemlerini önlemek için harika ürünler içeriyor. Bu spesifik ürünleri recete.com online alışveriş adresinde geniş bir çeşitlilikte bulabilir ve çok uygun fiyatlar sunan platformdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.