HABER DETAYI

Nisan 15, 2020 7:57 pm

Klima Arızalarında Hangi Servis Seçilmeli?

Klima Arızalarında Hangi Servis Seçilmeli?

Her geçen gün hızla gelişen teknolojinin hayatımıza sokmuş olduğu iklimlendirme cihazları ile birlikte iklimlendirme (ısıtma-soğutma) çözümlerini daha pratik bir şekilde sağlayabiliyoruz. Özellikle de klimalar bu alanda en fonksiyonel cihazlar olarak öne çıkıyor. Dünyanın her yerinde son derece yaygın ve yoğun şekilde kullanılmakta olunan iklimlendirme cihazları sayesinde ısınma ve serinleme ihtiyaçları daha ekonomik bir şekilde karşılanabiliyor. Düşük enerji tüketimli klimalar modellerinin teknik özelliklerine göre zaman zaman kullanım hataları veya çevresel faktörler dolayısı ile arızalanmalar meydana gelebiliyor. Ancak komplike çalışma prensibine sahip olması dolayısı ile her türlü arıza için mutlaka profesyonel İstanbul Klima Servisi uzmanları tarafından müdahalelerin gerçekleştirilmesi gerekir. Bu şekilde klimalarda ortaya çıkan arızaların en doğru şekilde onarılabilmesi mümkün olur.

Klima ve diğer iklimlendirme teknolojisi sistemlerine ilişkin olarak akademik eğitime sahip olan Bostancı Airfel Klima Servisi merkezi uzman personelleri aynı zamanda da en yeni teknolojik gelişmelere ilişkin olarak düzenli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştiriyor. Bu şekilde en güncel klima modellerindeki problemlerde dahi tüketicilere hızlı, kaliteli ve ekonomik klima arıza onarım hizmetleri sunabilme potansiyeline sahip oluyor. Bununla birlikte tam donanımlı servis araçları ile bölge genelinde her zaman müdahale için hazır durumda bulunan ekipleri bulunuyor. Bu şekilde de tüketicinin değerli vakitlerinin gereksiz yere harcanmasına neden olmadan, arızalı klima için gerekli olan arıza tespit ve arıza onarım müdahalelerini yerine kadar taşımaktadır.

Tam donanımlı Kurtköy Airfel Klima Servisi teknik araçları sayesinde tüm klima arıza onarım müdahaleleri yerinde gerçekleştirilmektedir. Tecrübe ve uzmanlıkları ile klima arıza tespitini yerinde gerçekleştiren personeller tarafından, tüketiciye kapsamlı bilgilendirme gerçekleştirilmektedir. Bu bilgilendirmenin ardından alınan onay doğrultusunda da gerekli olan arıza onarım işlemleri yine yerinde gerçekleştirilmektedir. Parça arızası onarımı veya parça arızasından kaynaklı parça değişim işlemleri servis firması bünyesinde garantili olarak gerçekleştirilmektedir. 1 yıllık garanti desteği ile onarılan veya değiştirilen parçadan aynı sorunların tekrarlaması durumunda kullanıcıların herhangi bir mağduriyetle karşı karşıya kalmaması sağlanıyor. Bu şekilde klimaların en kısa zaman dilimi içerisinde yine ilk günkü dayanıklılığında ve performansında, uzun ömürlü olarak kullanılabilir durumda olması sağlanabilmektedir.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.