Hakkımızda

Türkiye’nin firma rehberi Firmanburda.com, ticari faaliyet göstermekte olan tüm firma ve kuruluşların bilgilerini bir araya getirerek daha kolay bulunmaları konusunda yardımcı olmak amacıyla oluşturulmuştur. Bu amaçla farklı konularda faaliyet göstermekte olan firmaların iletişim bilgilerine rahatça ulaşabilirsiniz.

Firma ekle ile her firma kendi bilgisini ücretsiz biçimde ekleyebilir, ürünlerine ait ilanlar girebilir, görsel ve video eklemesi yapabilir ve firma tanıtımı yapabilir. Ücretsiz firma eklemelerinde bazı bilgilerin görülmesi söz konusu değildir. Web adresi, sosyal medya adresleri, daha fazla ilan verme gibi işlemler için üyelik paketleri incelenmeli ve ihtiyaca göre üyelik talebinde bulunulması gerekmektedir.

Firmanburda.com sitesi olarak girilen firma bilgilerinin, Google gibi arama motorları tarafından daha kolay fark edilmesi için çalışma yürütmekteyiz. Firma ekle ile yeni firma ekleyenler, daha kolay ulaşılabilir hale geliyor ve yeni müşterilerin kendilerine ulaşabilmesini kolaylaştırıyor. Sizlerde firmanızı firma rehberi içerisine ekleyerek güçlü bir platform üzerinde yerinizi alabilirsiniz. Firma ekle seçeneği ile müşteri kitlenizi artırmaya başlayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Merkez:

Karşıyaka Mah. 511. Sok. No: 4/2 Yenimahalle Ankara

WhatsApp İletişim Hattı : +90 543 628 33 15

E-Posta: bilgi@firmanburda.com