TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
307 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mates Otomotiv
  • ADRES: Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:46 Yenibosna İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 639 3939
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Mates Otomotiv Misyonu
Mates Otomotiv sektöre yüksek kaliteli, kullanışlı, konforlu ve ekspertizi yapılmış 2. el otomobilleri, uygun ödeme koşullarıyla sunmakla birlikte, yaşam, çevre ve ticaret şartlarına ve etiğine uygun olarak büyümeyi ve otomotiv sektörü içerisinde lider olmayı hedefler. Mates Otomotiv müşterilerine ekspertizleri yapılmış ikinci el araçlarla birlikte samimi, dürüst bir iş ilişkisi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı sunar.

Mates Otomotiv Vizyonu
Görevimiz, Türkiye Pazarına ekspertizleri yapılmış kalite seviyeleri yüksek, garantili ikinci el araçlar ve bu araçlara verilecek hizmetleri sağlamaktır. Mates Otomotiv olarak, 2. el piyasasında lider olmayı hedeflemekteyiz.

Mates Otomotiv Değerleri
Müşteri Odaklılık; müşteri ilişkilerinin, iş hayatının temeli olduğunu iyi biliriz. Bizim için her zaman müşterimiz ön planda, her zaman haklı, her zaman değerlidir.

Çalışkanlık ve Dürüstlük
Müşterilerimiz, iş ve çözüm ortaklarımızla ilişkilerimizde bu iki kavrama büyük önem verir, mesleki ahlak ve etiği tüm değerlerden üstün tutarız. İlericilik; hedeflerimiz her zaman daha iyiyi, daha kaliteliyi sağlamak ve daha ileriye yönelmektir. Gelişim bizim için işimizin bir parçasıdır.

Disiplin ve Sorumluluk
Profesyonellik, markamızın temelidir. “İş” in her adımında daha iyiye gidebilmek için başarılarımız kadar hatalarımızı da kabullenir, kendimizi geliştirmekten vazgeçmeyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.