GOLD OldiesHead Eski Kafalı Alışveriş Sitesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
436 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: OldiesHead Eski Kafalı Alışveriş Sitesi
  • ADRES: Ölüdeniz, Cumhuriyet Cd. No:66, 48340 Fethiye/Muğla
  • TELEFON: 0 (516) 165 5060
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (516) 165 5060
  • WEB SİTESİ: https://www.eskikafali.com
  • E-POSTA: info@eskikafali.com
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
3+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Ölüdeniz, Cumhuriyet Cd. No:66, 48340 Fethiye/Muğla

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Ev yada ofisinizde klasik otomobil tutkunuzu yansıtacak özel tasarım ürün kullanmak ister misiniz? Sahibi olduğunuz klasik oto için oto kaydırmaz yada oto amblem, anahtarlık gibi ürünler ister misiniz? Giyiminizde yada kullandığınız ürünlerde klasik oto tutkunuzu yansıtacak logolu ürünler ister misiniz? Tüm bu aradıklarınıza OldiesHead Eski Kafa Alışveriş Sitesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Trafikte gördüğünüz klasik otomobillere dönüp tekrar bakmak isteyebilirsiniz. Belki de bir klasik oto sahibisiniz. Bu otomobillere karşı bir ilginiz varsa ve onları yansıtacak özel ürünler arıyorsanız OldiesHead Eski Kafa Alışveriş Sitesi bu imkanı sizlere veriyor. Klasik oto görüntüleri yada logoları oldukça kaliteli bir t-shirt üzerine dijital baskı yapılarak size ulaştırılıyor. Hiç bir yerde göremeyeceğiniz ve sizin tutkunuzu en açık biçimde yansıtacak t-shirt modelleri ile kendinizi farklı hissedebilirsiniz. T-shirt modelleri dışında sweetshirt modellerinde de GMC, 124 Sevdası, Volkswagen logolu modeller hazırladık. Giyimde klasik otomobil tutkunuz bu ürünlerle çevrenize çok daha iyi yansıtılabilir. Giyim dışında eviniz, ofisiniz yada garajınız için oldukça ilginç bulabileceğiniz yüzlerce ürün klasik otomobil tutkunları için OldiesHead Eski Kafa Alışveriş Sitesi sayfalarında bulunabilir. Bardak kupadan küllük modellerine, çöp kovasından bambu tabak modellerine kadar bir çok günlük kullandığınız üründe bundan böyle klasik oto tutkunuzu gösterme olanağını elde edeceksiniz. Hangi klasik otomobil sahibiyseniz ya o modele ait logolu bir masaüstü led aydınlatma ürününe yada şemsiyeye sahip olarak tutkunuzu yansıtabilirsiniz. Hatta sıra dışı ürünlerde Chevrolet Ford çekişmesini ilginç bir oyunla dostlarınızla yaşama olanağını dahi elde edebilirsiniz. Çivili tahta futbol oyunu ile arkadaşlarınızla hem eskiyi hatırlayabilir hem de eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Klasik otomobil tutkunu erkekler için bazen araçlarına eş yada sevgililerinden fazla önem verir denemektedir. Bir parça haklılık payı vardır denebilir. Eğer eşi yada sevgilisi için bir yılbaşı hediyesi arayan bir kadınsanız, OldiesHead Eski Kafa Alışveriş Sitesi en başarılı seçenekleri size sunabilir. Özel tasarım yüzlerce ürün ile hem kullanabilecekleri, hem tutkularını yansıtabilecekleri hem de beğenebilecekleri klasik otomobil tasarımlı ürüne ulaşacaksınız. OldiesHead Eski Kafa Alışveriş Sitesi klasik otomobil tutkunları için önemli bir açığı kapatıyor.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.