Özel Bursa Kültür Okulları Özlüce

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
138 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özel Bursa Kültür Okulları
  • ADRES: Ertuğrul Mh. 322. Sk. No:18 Nilüfer / BURSA
  • TELEFON: 0 (224) 413 2525
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Çalışırken öğrenirken yarışırken kendilerini keşfe çıksınlar; kendilerine olan güvenleri artsın istedik. Kaybederken bile bir şeyler kazanılabileceğini fark etmeliler diye düşündük. Sınıflarından laboratuvarlarına, spor sahalarından kütüphanelerine, yemekhanelerinden oyun alanlarına kadar hiçbir alanda kalite standartlarımızdan taviz vermedik; her şeyin en iyisine layık olduklarını anlamaları için.

Farklı derslerden proje grupları oluşturdular, öğrendiklerini üretime dökerek sergilediler. Hiç unutmadık onların “çocuk” olduğunu “birey” olduğunu. Kabul ettik ki hata yapabilirler hepimiz gibi, başarısızlıkla karşılaşabilirler. Hoşgörü ile yaklaştık, yeter ki ders çıkarsınlar yaşadıklarından diye. Kendilerine olan saygıları ve özgüvenleri artsın istedik. Ve her fırsatta sevgimizi gösterdik. Çocuksu mutluluklar gördük gözlerinde, sevgiyi ödül olarak değil de layık oldukları için verdikçe…

Farklılıkları zenginlik olarak gören, her bireyin beklenti ve yeteneklerinin farklı olabileceğini kabul ettik en başından. Her şeyin benzeşmeye, sıradanlaşmaya doğru gittiği bir dünyada; farklı, yeni ve özgür bir anlayışla çıktık karşılarına. Bir okul değil, yeni yüzyılın eğitim konseptini oluşturduk onlar için. Adını da ÖZEL BURSA KÜLTÜR OKULLARI koyduk.

Kalabalıkları değil, hayallerinizi takip edin. Bizimle karşılaşacaksınız…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.