TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
102 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özel Medikar Hastanesi Karabük
  • ADRES: Üniversite Mah. Şehit Ateşe Reşat Moralı Bulvarı No: 7 Merkez / Karabük
  • TELEFON: 444 7078
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Özel Medikar Hastanesi Batı Karadeniz’in merkezinde, tüm branşlarda hizmet veren, tam donanımlı bir sağlık merkezidir.
22080 m² kapalı alana sahip Medikar Hastanesi’nin mimari, tıbbi ve teknik donanımı, titiz ön araştırmalar sonucu, dünyaya örnek olabilecek nitelikte tasarlanmış ve uygulanmıştır.

Ameliyathaneler, doğumhaneler, yoğun bakımlar, görüntüleme ve tanı merkezleri, tıbbi tedavi üniteleri ve acil servis ünitelerine kurulan tıbbi teknolojik cihazlar , Medikar Hastanesi hekimlerine zor vakaları kabul etme, tanı koyma ve tedavi etme olanağı sunmaktadır. Bu sayede Karabük ve çevre illerde yaşayan insanlarımız, Medikar Hastanesi’nde yaşadığı bölgeden uzaklaşmadan tedavi olma imkanı bulur.

Hastanemizde toplamda 37 yoğun bakım yatağı, 32 gözlem yatağı, 92 servis yatağı, 37 diyaliz yatağı mevcuttur.

Yoğun bakım üniteleri ve hasta odalarında, özenli tıbbi takip ve otel konforu iç içedir. Tamamı gün ışığı alan hasta odalarında, her ayrıntı düşünülerek hasta ve hasta yakınlarının rahat etmesi sağlanmıştır.Medikar Hastanesi laboratuvarları, kısa zamanda doğru sonuçlar vererek, hastaların teşhiş, tedavi ve bakım süreçlerine gerekli katkıyı yapmak için dünyada eşdeğer merkezlerde kullanılan güncel ekipmanla oluşturulmuştur.
Özel Medikar Hastanesi bünyesinde 5 Ameliyathane, 7 Yataklı Dahili Yoğun Bakım Ünitesi, 11 Küvözlü Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, 5 Yataklı Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, 7 Yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 7 Yataklı Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 3 Doğumhane ve 37+1 cihazlı diyaliz merkezi bulunmaktadır. Ayrıca Hastanemizde 24 Saat görev yapan Acil Servis ve ambulans hizmeti mevcuttur.

Medikar Hastanesinin tüm çalışanları, “sağlığa uzanan dost eli” anlayışıyla, kaliteli sağlık hizmetini toplumun her kesimine ulaştırmayı hedefler; tıbbi etik ve ilkelerden taviz vermeden çalışırlar. Medikar Hastanesi, tüm bu özellikleriyle Türkiye’de öncü hastane olmayı hedeflemektedir.

Sağlığınız, yaşam konforunuz ve özgürlüğünüzdür. Medikar’da sağlığınız güvende.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.