Rize Gross Toptan Market Ankara

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
57 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Rize Gross Toptan Market Ankara
  • ADRES: Gimat Toptancılar Sitesi Yanı 187. Cadde No:127/B-1 Yenimahalle / ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 397 1770
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Ankara da 1949 yılında ‘Rize Bakkaliyesi’ olarak temelleri atılan firmamız; yılların kazandırdığı tecrübe ,deneyim ve güven sonucunda üçüncü kuşak olarak 1992 yılında Yeşil Rize Gıda Ltd. Şti. olarak kurumsal kimliğini yenilemiş, Ankara ve ilçeleri merkez olmak üzere, tüm İç Anadolu genelinde kaliteli ve seçkin markaların distribütörlükleri ile kendi araç filosu ile dağıtım yapmaktadır.

Aynı zamanda siz değerli müşterilerimize seçkin ve kaliteli ürünleri uygun fiyat garantisi ile sunmayı ilke edinmiş firmamız; 2010 yılında Ankara Ostim Aselsan Kavşağı’nın 200 mt. ilerisinde Gimat Toptancılar Sitesi yanında, tamamı kendi öz sermayesi olan 12.000 m2 kapalı kullanım alanlı ve 12.000 ürün çeşidi ile RİZE GROSS TOPTAN MARKET ‘i hizmetinize sunmuştur.

Günümüz koşullarında kendisine, yeniliğin takipçiliğini görev edininen seçkin kadromuz ve hizmet anlayışımız ile lokanta , restaurant, pastane ve baklava imalatçıları, yemekhane ve fast food kuruluşları, market ve bakkal için gerekli ürünleri ,askeri ve resmi kurum ve kuruluşlar , fırın ve unlu mamul üretici esnaflarının ürettiği ürünlerin, imalattan müşteriye sunumuna kadar gerekli tüm ekipman ve hammaddeyi ilk elden alma olanağı ile ve aynı zamanda evinizin ve ailenizin ihtiyaçlarını da ferah ve temiz bir ortamda ve güleryüzlü personelimiz eşliğinde toptan fiyat garantisi ile perakende fiyat farkı olmaksızın alışveriş imkanı da sunmaktadır.

RİZEGROSS toptan market , iş yerleriniz için yapmış olduğunuz tonajlı alışverişlerinizde ve Ankara sınırları dahilinde 1 gün içerisinde deneyimli personelimiz ve kendi dağıtım araç filomuz ile nakliye ücreti ödemeden teslim olanağı da sunmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.