Sözenler Erkek Öğrenci Yurdu Trabzon

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
93 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sözenler Erkek Öğrenci Yurdu Trabzon
  • ADRES: Sanayi, Değirmen Cd. No:128, 61100 Trabzon Merkez/Trabzon
  • TELEFON: 0 (462) 321 4796
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Doğu Karadeniz’de 60 yıllık ticari geçmişe sahip olan Sözenler Şirketler Grubu olarak, farklı bir yapıyla şimdide yurt hizmeti veriyoruz. 2013-2014 eğitim ve öğretim yılı itibariyle faaliyete giren yurdumuz, değerli öğrencilerimize hizmete açılmıştır. Senelerin vermiş olduğu ticari ahlak ve tecrübe sayesinde öğrencilerimize gereken en iyi hizmeti vereceğimizden hiç şüphemiz yoktur.

Yurdumuz merkezi konumu itibariyle her iki üniversiteye (KTÜ ve Avrasya) ulaşım kolaylığında olduğundan, Trabzon’daki sayılı özel erkek yurtlardan bir tanesidir. Tesisimiz otogara, Forum AVM’ye ve üniversiteye yürüme mesafesinde olup ulaşım araçları da tesisimizin önünden geçmektedir. Ve hafta içi her gün üniversiteye servisimiz bulunmaktadır. Tesisimiz 120 kişilik olup öğrencilerimize geniş yaşam alanları sunmaktadır. Bu yaşam alanı içerisinde sosyal alanlar, kafeterya, etüt salonları vs. bulunmaktadır.

Yurdumuzun ve bizin hiçbir kurum, vakıf, dernek, cemiyet ve cemaatle bağlantısı bulunmamaktadır. Tamamen bağımsız ve özel olan yurdumuzun misyonu öğrencilerimizin huzurunu, güvenliğini ve rahatlığını sağlamaktır.

Tesisimiz eğitim öğretm dönemi boyunca öğrencilerimize veya çalışan kişilere de hizmet vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.