TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
140 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ülker Emlak Gaziantep
  • ADRES: Selahattin Eyyubi Mah. Maaş Kuyu Cad. No:232 Şehitkamil / Gaziantep
  • TELEFON: 0 (342) 226 8050
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Emlak sektörü oldukça önemli ve hayatınızı değiştirmek için attığınız ilk adımların başında gelir. Ev almak, arsa veya gayrimenkul edinmek ciddi işlerdir ve güven ister. Bu sektör de birikmiş tecrübemiz ve müşteri odaklı memnuniyetimiz ile sizlerin de mülk sahibi olmanızı sağlayacak donanımlı ekibimiz ile hizmet sektöründe kendinden emin adımlarla ilerlemiş bulunmaktayız.

Ülker Emlak Gaziantep,te emlak söz konusu olduğunda akla gelen ilk isimdir. Ülker Emlak ile Gaziantep bölgesinde kiralama , yatırım danışmanlığı, satılık ev, arsa gibi gayrimenkul alım ve satımlarınızda hızlı bir şekilde kazançlı sonuca varmanızı sağlıyor.

Ülker Emlak Yakup ÜLKER ve ekibi birikmiş tercübesiyle emlak sektörünün ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkul ticaretlerinde müşteri memnuniyeti yüksek portföyü ile çalışan bir emlak firmasıdır.

Ticaretinize yön veren ve her adımı çok hayati olan gayrimenkul yatırımlarınızda profesyonel ve uzman bir firma ile çalışmak isterseniz Ülker Emlak hizmetinizdedir. Gaziantep,te emlak alım-satım, kiralamalarınızda gerçek değerinde sonuç almanızı sağlamak için sizi bekliyoruz. Firmamızın profesyonel çalışmalarının sonucu olarak anlaşmalı bankalarımızla kredili satışlarımızda faiz oranlarındaki desteklerimizde bizimle çalışmanın farkını göreceksiniz.

İnternet sitemizden ihtiyacınıza en uygun seçenekleri ayağınıza kadar getirerek sağlıklı bir ticareti hızlı bir şekilde sunuyoruz. Sizde Gaziantep için tüm emlak talepleriniz ve arayışlarınızda, sitemizi ziyaret ederek Gaziantep,teki emlak ihtiyacınızı hızlı ve yüksek memnuniyet ile neticelendirebilirsiniz. Satmak veya kiralatmak istediğiniz arsa, iş yeri, ev, villa gayrimenkullarınızı sitemizde alıcılara sunarak istediğiniz değerde hızlı bir şekilde satabilir veya kiralayabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.