Uludağlar Gayrimenkul Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
88 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mustafa ULUDAĞ
  • ADRES: Demetevler 401.Cad. No:10/C 06200 Yenimahalle/ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 335 5528
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Şirketimizin Kuruluşu

1974 yılında Amasya’da Zahire Alım-Satım ve Komisyonculuğu yapmak üzere babamız Ahmet ULUDAĞ’IN buğday pazarında açmış olduğu küçük bir dükkan ile temeli atılmıştır. Daha sonra 1984 yılında Ankara’ya Uludağlar süper market adı altında işyerimiz açılmış olup 1989 yılında bir adet kuyumcu dükkanı ilave edilerek iş hayatına devam edilmiştir. 31 Aralık 1989 tarihinde süper market devir edilerek gıda işine son verilmiştir.

Bu defa yapılan araştırmalar neticesinde yine komisyonculuğa ancak bu defa Emlak ve oto alım satım komisyonculuğuna başlanmıştır. Kısa süre sonra ise oto bölümü iptal edilmiş olup sadece Gayrimenkul alım satım ve komisyonculuğu olarak yola devam kararı alınmıştır.

Limited şirketimizin kuruluşu ise 13 Ağustos 1992 olarak tescil edilmiş olup kesintisiz olarak devam etmiştir. Şirketimiz bir merkez. Birde Şubesi mevcut olup Uludağlar Gayrimenkul tescili markamızdır. Zaman zaman ismimiz bazı art niyetli kişilerce kullanmak istenmekte ancak kendilerine gönderdiğimiz ihtarlarla isimlerini değiştirmek zorunda kalmaktadırlar. Şu anda ondan fazla çalışanımızla birlikte (Serbest Muhasebesi Mali Müşavir, SPK Lisanslı Gayrimenkul değerleme uzmanı, yerel yönetimler bilim uzmanı, Mortgage uzmanı, Bilişim & Yazılım uzmanı, Şoför, Aşçı, Müşteri temsilcilerinden oluşan bir ekip ile) Gayrimenkul sektöründe hizmet vermekteyiz.

İlkemiz dürüstlük ve Doğruluk yönlerinde olup parolamız ise babamızın bize vasiyeti olan şerefsiz kazançtansa şerefli zararı tercih etmektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.